ביתילי - בית למעצבים ואדריכלים

אנו ברשת ביתילי מאמינים שבית הוא הכול, הוא החוויה המשפחתית, האישית, הרוחנית ובעבורכם האדריכלים והמעצבים הוא גם חוויה יצירתית והשראתית. רשת ביתילי מונה כיום 14 סניפים גדולים ומרווחים בפריסה ארצית, ובמשך 25 שנה מעניקה ללקוחות של כולנו (פרטיים או עסקיים) פתרונות עיצוביים לכל חלל. בעיצוב אין כמו מראה עיניים, אנו מזמינים אתכם לבוא וליהנות מעולם שלם של עיצובים, טרנדים ורעיונות ייחודיים שיאפשרו לכם למצוא פתרון עיצובי מושלם עבור לקוחותיכם יחד עם ליווי VIP שאנו מעניקים. נשמח לקבוע עמכם פגישה אישית במועד הנוח לכם ולשמוע יותר על צרכיכם בכל פרויקט - קטן כגדול.

נשמח להיפגש, אתם יותר ממוזמנים להרגיש בבית


עיצוב מותאם ללקוח

בכל פעם שאנו ניגשים ליצור עיצוב חדש אנו קודם כל שמים את הלקוח במרכז, מה ירגש אותו? מה ילהיב אותו ויגרום לו להרגיש בנוח? כל אלה בשילוב של תכנון, יצירתיות והרבה השראה יוצרים את הפריטים היחודיים מהם ניתן להתרשם בסניפנו.


החומר עושה את ההבדל

בשנים האחרונות השקנו גישה עיצובית חדשנית המאפשרת ללקוחותינו לבחור בעצמם את הגודל, הצבע, סוג הבד, ואפילו טקסטורות וצבע העץ שמתאימות להם. שילוב קולקציות המשלבות חומרים טבעיים המעניקים חום ואווירה מרגיעה בכל חלל.


הקניינים שלנו

אנשים עם אהבה אמיתית למקצוע שאינם נחים לרגע, הם מגיעים עד קצה העולם בחיפושם אחר טרנדים עיצוביים חדשים ומגמות מובילות כדי לתת לכם - אדריכלים, יזמים, מעצבי פנים, קבלנים ומנהלי פרויקטים, מגוון רחב של פתרונות לכל פרויקט.

החג תעשו את זה אישי

החג תעשו את זה אישי

השנה – תחשבו אישי! כל אורח טוב מכיר את הכלל הבא: לעולם לא לבוא בידיים ריקות. אין כמו לתת מתנה

קרא עוד ←
בואו נעשה סדר: איך בוחרים פינת אוכל לבית?

בואו נעשה סדר: איך בוחרים פינת אוכל לבית?

פסח מהווה הזדמנות מצוינת לרענן את חללי הבית לקראת בוא האביב ומביא איתו המון התלבטויות, אבל אנחנו כאן לעזור לכם

קרא עוד ←
טון על טון

טון על טון

טרנד הצבע האחיד מאת רשת ביתילי אם חשבנו שהוא רק בביגוד שאנחנו לובשים, או טרנד חולף בעיצוב השיער, עכשיו הוא

קרא עוד ←