ביתילי - בית למעצבים ואדריכלים

אנו ברשת ביתילי מאמינים שבית הוא הכול, הוא החוויה המשפחתית, האישית, הרוחנית ובעבורכם האדריכלים והמעצבים הוא גם חוויה יצירתית והשראתית. רשת ביתילי מונה כיום 11 סניפים גדולים ומרווחים בפריסה ארצית, ובמשך 25 שנה מעניקה ללקוחות של כולנו (פרטיים או עסקיים) פתרונות עיצוביים לכל חלל. בעיצוב אין כמו מראה עיניים, אנו מזמינים אתכם לבוא וליהנות מעולם שלם של עיצובים, טרנדים ורעיונות ייחודיים שיאפשרו לכם למצוא פתרון עיצובי מושלם עבור לקוחותיכם יחד עם ליווי VIP שאנו מעניקים. נשמח לקבוע עמכם פגישה אישית במועד הנוח לכם ולשמוע יותר על צרכיכם בכל פרויקט - קטן כגדול.

נשמח להיפגש, אתם יותר ממוזמנים להרגיש בבית


עיצוב מותאם ללקוח

בכל פעם שאנו ניגשים ליצור עיצוב חדש אנו קודם כל שמים את הלקוח במרכז, מה ירגש אותו? מה ילהיב אותו ויגרום לו להרגיש בנוח? כל אלה בשילוב של תכנון, יצירתיות והרבה השראה יוצרים את הפריטים היחודיים מהם ניתן להתרשם בסניפנו.


החומר עושה את ההבדל

בשנים האחרונות השקנו גישה עיצובית חדשנית המאפשרת ללקוחותינו לבחור בעצמם את הגודל, הצבע, סוג הבד, ואפילו טקסטורות וצבע העץ שמתאימות להם. שילוב קולקציות המשלבות חומרים טבעיים המעניקים חום ואווירה מרגיעה בכל חלל.


הקניינים שלנו

אנשים עם אהבה אמיתית למקצוע שאינם נחים לרגע, הם מגיעים עד קצה העולם בחיפושם אחר טרנדים עיצוביים חדשים ומגמות מובילות כדי לתת לכם - אדריכלים, יזמים, מעצבי פנים, קבלנים ומנהלי פרויקטים, מגוון רחב של פתרונות לכל פרויקט.

משחק צבעים בעיצוב פנים, איך עושים זאת?

משחק צבעים בעיצוב פנים, איך עושים זאת?

מאת איתי פולג השלב של בחירת צבע בעיצוב הפנים שלכם, הוא תרתי משמע הדרך להכניס צבע לחיים. ואם עושים זאת

קרא עוד ←
כפרי או מודרני? אקלקטי או מינימליסטי?

כפרי או מודרני? אקלקטי או מינימליסטי?

לא סגורים מהו האופי העיצובי האהוב עליכם? שאלו עצמכם את ארבע השאלות הבאות: מאת: איתי פולג   עיצוב חלל יכול

קרא עוד ←
המרענן הרשמי: שלוש דרכים לרענן את הבית שלכם בעונה החמה

המרענן הרשמי: שלוש דרכים לרענן את הבית שלכם בעונה החמה

בכל פעם שעונה חדשה מתחילה (למרות שאצלנו בישראל כל השנה קיץ) היא עושה לנו חשק לשנות ולרענן את חללי המגורים

קרא עוד ←