בית לעיצוב

הטוב ביותר שיש לעולם העיצוב וההום סטיילינג להציע - מגיע אליך בהתאמה אישית

רהיטים בהתאמה אישית

רשת ביתילי היא הבית הגדול והמוביל בישראל בתחום עיצוב הבית והריהוט, עם פריסה ארצית ושיתופי פעולה מסחריים המעידים על מעמדה כמובילת הענף.

רשת ביתילי מייבאת לישראל את המותגים והמוצרים העדכניים והמבוקשים ביותר, מכל בירות העולם, ומציגה קולקציות המתחלפות תדיר בהתאם לחידושים והאופנות החמות ביותר. במקביל, באמצעות מרכז ייצור והפצה הגדול מסוגו בישראל, מיוצרים פריטים בהתאמה אישית לפי הזמנת הלקוח ותוך הקפדה על סטנדרטים בלתי מתפשרים של איכות.

אדריכלים ומעצבים

רשת ביתילי פועלת יד ביד עם השורה הראשונה של אדריכלי ומעצבי הפנים של ישראל, תוך שהיא קשובה לצרכים ולמגמות המשתנות, ויוצקת לתוכן תוכן עם עיצוב ואיכות התואמים את הצרכן המקומי. לרשת מחלקת פרויקטים המעניקה פתרונות One-Stop-Shop לחברות ולגופים הגדולים בישראל.

בין לקוחות מחלקת הפרויקטים נכללים רשתות בתי מלון ומלונות בוטיק, ארגונים עסקיים ופירמות פרטיות, פרויקטי מגורים, עסקי פנאי ובילוי ועוד.

פריסה ארצית

ללקוחותינו הפרטיים, אנו מציעים 13 סניפים בפריסה ארצית רחבה, כשבכל סניף תוכלו לקבל ייעוץ הום סטיילינג מקצועי, להזמין את הפריטים בהם אתם מעוניינים ולקבלם בדיוק לפי דרישותיכם, מהמידות והדגשים הייחודיים לביתכם ועד סוג הבד והצבע ורכות הריפוד שלטעמכם.

ביתילי גאה להיות הכתובת שלכם לכל מה שצריך כדי לעצב את הבית. בין אם מדובר בפינת אוכל, פינת ישיבה, כסאות, תאורה, שטיחים, מתנות - כאן תמצאו מגוון רחב של אפשרויות התאמה אישית אשר יגשימו את כל חלומותיכם.